• INSPIRACJE

Czy kultura odpowiedzialności jest również kulturą dobrostanu?

W oczekiwaniu na konferencję obejrzyj jeden z naszych webinariów.

Rozmawialimy

💎 Ewa Stelmasiak - Ekspertka ds. kultury i przywództwa dobrostanu, autorka książki pt. Lider dobrostanu. Jak tworzyć wspierającą kulturę pracy w hybrydowym świecie, CEO WellCulture Institute. Tworzy strategie well-being, prowadzi warsztaty i webinaria. Prelegentka zapraszana na światowe konferencje branżowe. Zasiada w radzie doradczej International Association for Worksite Health Promotion (IAWHP).

💎 dr Maria Mycielska - Socjolog, doktor nauk ekonomicznych, specjalizuje się obszarze kultury organizacyjnej i przywództwa. Autorka książki "Praktyczny podręcznik zarządzania kulturą firmy. Doświadczenia firm w Polsce", wyjątkowej na polskim rynku pozycji o kulturze organizacyjnej. Korzysta z własnego doświadczeniem menedżerskiego zdobytego w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Prowadziła projekty w 16 krajach na świecie, w tym w Indiach, Tajlandii i Chinach. Autorka szeregu publikacji. Konsultant wspierający ewolucję kultury organizacyjnej. Ekspert i wykładowca ICAN Institute – twórcy Harvard Business Review Polska.

💎 Radek Matuszewski - General Manager, a raczej General Influencer w Groupe SEB Polska (Tefal, Krups, WMF), współautor książki „DBAM czyli rebelia w korporacji” poświęconej kulturze odpowiedzialności