Anna Macnar

Anna Macnar
CEO, HRM Institute, autorka książki „Employer branding bez tajemnic”
Anna Macnar
CEO, HRM Institute, autorka książki „Employer branding bez tajemnic”

CEO HRM Institute; doświadczona ekspertka, strateżka marki pracodawcy, pasjonatka kultury organizacyjnej, zarządzania talentami i synergii marek. Konsultantka, szkoleniowiec, trenerka, wykładowca (m.in.: AGH, SGH, Politechnika Krakowska, UE Poznań). Autorka książki „Employer branding bez tajemnic” oraz innych publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy, kultury organizacyjnej, EVP, identyfikacji wartości, misji i wizji firmy, storytellingu w employer brandingu, pokoleń na rynku pracy. Organizatorka konferencji, szkoleń i warsztatów z obszaru komunikacji i budowania strategii marki pracodawcy. Od lat śledzi trendy EB, prowadzi autorskie badania, dzieli się wiedzą i doradza czołowym pracodawcom. Współpracuje z międzynarodowymi ekspertami i firmami w zakresie badań employerbrandingowych. Oferowana wiedza inspiruje uczestników do wprowadzenia działań w swoich firmach.

2023-03-01

Czy wiesz, dlaczego kandydat ma wybrać twoją ofertę? Czyli słów kilka o fundamentach firmy: o wartościach, misji, wizji i EVP pracodawcy.
  • 12:35 - 13:05
  • 30 min

Podczas wystąpienia odpowiemy na pytanie na co muszą przygotować się pracodawcy:

- Nadeszło nowe. Czym się kierują Zetki i Alfa w wyborze pracodawcy.

- Co jest dla nich ważne, a co przestało się liczyć?

- Co szczególnie docenią, a czego Wam nie wybaczą?

- Co z tą lojalnością młodych?

- Jak o wartościacj, misji i wizji myślą menagerowie a jak młodzi. 

- Dlaczego do tworzenia misji, wizji i EVP powinieneś włączyć pracowników, nie tylko liderów?

KULTURA ZJADA STRATEGIĘ NA ŚNIADANIE, czyli wyzwania udanej rekrutacji w nowej rzeczywistości. Dlaczego rekruter musi znać wartości Twoje i Twojej organizacji?
  • 13:05 - 13:50
  • 45 min