Anna Rząca

Anna Rząca
DOTWAY
Anna Rząca
DOTWAY

Konsultantka HR z 20-letnim doświadczeniem zarówno w polskich jak i międzynarodowych firmach. Pomaga organizacjom w tworzeniu i wdrażaniu skutecznych strategii zarządzania zespołami i talentami, a także zarządzania zmianą w tym projektami transformacji cyfrowej. Jako trener biznesu pomaga kadrze zarządzającej rozwijać umiejętności świadomego i zwinnego przywództwa oraz autentyczność, aby stali się liderami, którzy dokonują realnej zmiany. Jako Profesjonalny Certyfikowany Coach iPEC pomaga przedsiębiorcom i menadżerom wzmocnić ich efektywność, aby mogli żyć i pracować tak, jak tego chcą.
Prywatnie, uwielbia podnoszenie ciężarów i zna najlepsze miejsca śniadaniowe w Krakowie. Podróżuje dookoła świata od Azji i Bliskiego Wschodu, przez Afrykę po Amerykę Południową w poszukiwaniu inspiracji, ciekawych ludzi i mało odwiedzanych miejsc.
 

LinkedIn

2021-06-07

Lider 4.0 - samotność na szczycie?
  • 09:50

Na co dzień zarządza firmą lub zespołem i oczekiwania wobec niego są wysokie: strategia, wizja, efektywność, zwinność w zmianie, zaangażowanie pracowników, skuteczna komunikacja, zyski i zadowoleni klienci. Kiedy spogląda w przyszłość widzi postępującą rewolucję cyfrową i rosnące tempo zmian. Ma świadomość, że zespół, dział, firma to jego odpowiedzialność, co jeszcze bardziej zwiększa presję. Pytanie brzmi: na ile sam jest efektywny, odporny mentalnie i emocjonalnie, by sprostać oczekiwaniom, zmianom i wyzwaniom w roli szefa, menadżera, dyrektora? Lider 4.0 to nie tylko Lider świetnie odnajdujący się w świecie digital i industry 4.0. Lider 4.0 to przede wszystkim człowiek, który sam jest w stanie zadbać o siebie, zanim zadba o innych, by połaczyć efektywność i zaangażowanie zespołu, sukces w biznesie i poczucie samorealizacji w życiu.

  • Jak stać się Liderem 4.0 i uniknąć samotności na szczycie?
  • Jak wspierać przywództwo w organizacji?
  • ​Lider 4.0 czyli kto?