Katarzyna Oracz

Katarzyna Oracz
Well-Being Expert, JoinMe
Katarzyna Oracz
Well-Being Expert, JoinMe

Certyfikowana Dyrektor ds. Szczęścia, Wellbeing Ekspert i twórczyni ogólnopolskiego projektu MORE HAPPINESS. Absolwentka Uniwersytetu Yale „Nauka o dobrostanie” oraz Uniwersytetu w Pensylwanii „Psychologia Pozytywnej”. Energiczny menadżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dużych korporacjach, międzynarodowych instytucjach finansowych (m.in. Kredyt Bank S.A., Grupa Santander).W swoim dorobku posiada kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie B2B.

Tworzyła, rozwijała i zarządzała szczęśliwymi zespołami sprzedażowymi tworząc przy tym przyjazne oraz angażujące środowisko pracy. Brała udział w wielu projektach dotyczących budowania zaangażowania pracowników. Propagatorka i fascynatka idei well-beingu i pracoszczęścia. Prelegentka wielu wydarzeń m.in. Akademii Managerów Szczęścia oraz corocznie organizowanego wydarzenia przez Puls Biznesu Power To Women. Jej zdaniem, rolą każdego menadżera jest tworzenie takiego środowiska pracy, które umożliwia wykorzystanie mocnych stron, wartości i pasji pracownika oraz budowanie swojego szczęścia.

Mistrzyni współpracy z różnymi grupami Ludzi. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.Wierzy, że pozytywne nastawienie w pracy, dbanie o dobrostan pracowników oraz szczęście w pracy po prostu się opłaca, ponieważ wprost ma przełożenie na wynik operacyjny organizacji. Prywatnie- szczęśliwa mama 3 chłopców (Antka, Ignacego, Kacpra).

LinkedIn

2021-06-08

Jak dbać o dobrostan pracowników - szanse i wyzwania
  • 16:30