Łukasz Rumowski
Dyrektor Innowacji, ARCUS
Łukasz Rumowski
Dyrektor Innowacji, ARCUS

W Arcus S.A. odpowiedzialny za zarządzanie procesem wprowadzania nowych produktów i rozwiązań do portfolio spółki. Manager od ponad 20 lat działający w obszarze tworzenia i zarządzania wdrożeniami rozwiązań klasy Managed Document Services.  Wielokrotnie występował jako ekspert w zakresie prezentacji trendów i zastosowania systemów obiegu dokumentów. 

 

2023-02-28

Jak sztuczna inteligencja zmienia sposób działania zarządzania zasobami ludzkimi i co oznacza to dla przyszłości pracy?
  • 15:20 - 16:10
  • 50 min
  1. Czy możemy być pewni, że wykorzystanie sztucznej inteligencji w zarządzaniu zasobami ludzkimi będzie uczciwe, etyczne i zgodne z przepisami?
  2. Czy rzeczywiście inwestycja w narzędzia sztucznej inteligencji skutecznie poprawi procesy zarządzania zasobami ludzkimi?
  3. Jakie kroki powinny podjąć firmy, aby przygotować swoich pracowników na zmiany, jakie przyniesie sztuczna inteligencja na miejsce pracy?
  4. Jakie kroki firmy mogą podjąć, aby zapewnić, że sztuczna inteligencja jest wykorzystywana do uzupełniania i wspierania podejmowania decyzji przez ludzi, a nie do ich zastępowania?
  5. Jakie korzyści i zagrożenia wykorzystania sztucznej inteligencji w zarządzaniu zasobami ludzkimi można zdefiniować już dziś?
  6. Jak w takim razie będzie wyglądała współpraca człowieka ze sztuczną inteligencją?
Przychodzi do HR IT z robotem w ręku. Dwugłos w sprawie transformacji cyfrowej HR.
  • 16:10 - 16:30
  • 20 min