Paulina Józefowska

Paulina Józefowska
konsultanta HR, metodyk systemów rozwojowych
Paulina Józefowska
konsultanta HR, metodyk systemów rozwojowych
Coach, trener, konsultant HR, projektantka innowacyjnych usług i marek. Metodyk procesów rozwojowych i transformacji kultury organizacyjnej na bardziej zwinną, innowacyjną i przyjazną ludziom. Ekspertka w zakresie świadomej komunikacji marki oraz budowania wizerunku w oparciu o wartości.

Współtworzy ze swoimi Klientami zwinne strategie rozwoju oparte na designie procesów, produktów, usług i marek. Łączy różne dyscypliny naukowe - psychologię, socjologię, antropologię, zarządzanie i przywództwo z aktualnymi trendami, współczesnymi modelami biznesowymi i nowymi technologiami.

Jako certyfikowany i praktykujący (ze zdrowym rozsądkiem) trener Design Thinking, Design Management oraz innowacji skoncentrowanych na człowieku współpracuje z EY Academy of Business, prowadząc tam autorskie programy szkoleniowe i kursy.

Zaprojektowała dziesiątki strategii rozwoju biznesu i organizacji z różnych branż i o różnej wielkości z trzech sektorów. Obecnie rozwija się w kierunku strategicznego wspierania biznesu jako coach, doradca i projektant procesów HR. Wspiera managerów oraz zespoły w procesach innowacyjnych i transformacji.