Paulina Maslich

Paulina Maslich
DOTWAY
Paulina Maslich
DOTWAY
Konsultantka HR, trenerka biznesu, coach i mentor. Na koncie ma ponad 15 lat pracy z największymi graczami na rynku (Shell, Google, Microsoft) czy Indeed, projekty realizowane  na 4 kontynentach, w 15 krajach. Z pasją i energią wspiera liderów i menadżerów w rozwijaniu ich efektywności wewnętrznej i zespołowej, zwinności, odporności mentalnej i emocjonalnej. Do flagowych projektów zalicza globalne programy szkoleniowe z zakresu przywództwa i rozwoju trenerów wewnętrznych. Specjalizuje się również w digitalizacji onboardingu i programów rozwojowych w organizacjach. 

Prywatnie podróżnik i fotograf. Podróże pomagają jej osiągnąć skuteczność i wydajność w pracy, a fotografia zapewnia kreatywność.

Facebook
LinkedIn

2021-06-07

Lider 4.0 - samotność na szczycie?
  • 09:50

Na co dzień zarządza firmą lub zespołem i oczekiwania wobec niego są wysokie: strategia, wizja, efektywność, zwinność w zmianie, zaangażowanie pracowników, skuteczna komunikacja, zyski i zadowoleni klienci. Kiedy spogląda w przyszłość widzi postępującą rewolucję cyfrową i rosnące tempo zmian. Ma świadomość, że zespół, dział, firma to jego odpowiedzialność, co jeszcze bardziej zwiększa presję. Pytanie brzmi: na ile sam jest efektywny, odporny mentalnie i emocjonalnie, by sprostać oczekiwaniom, zmianom i wyzwaniom w roli szefa, menadżera, dyrektora? Lider 4.0 to nie tylko Lider świetnie odnajdujący się w świecie digital i industry 4.0. Lider 4.0 to przede wszystkim człowiek, który sam jest w stanie zadbać o siebie, zanim zadba o innych, by połaczyć efektywność i zaangażowanie zespołu, sukces w biznesie i poczucie samorealizacji w życiu.

  • Jak stać się Liderem 4.0 i uniknąć samotności na szczycie?
  • Jak wspierać przywództwo w organizacji?
  • ​Lider 4.0 czyli kto?