Paweł Zawadzki
Managing Director, WIększe Logo
Paweł Zawadzki
Managing Director, WIększe Logo

"Biznesowy praktyk z ponad 15-letnim doświadczeniem przy realizacjach telewizyjnych, produkcji nowych mediów oraz w świecie marketingu cyfrowego. Trener umiejętności sprzedaży i obsługi klienta w segmencie premium, oparty o doświadczenie w sektorze wysokiej klasy bankowości prywatnej. Gospodarz podcastów, mówca publiczny, producent kreatywny. Z wykształcenia psycholog. Obecnie dyrektor zarządzający domu produkcyjnego Większe Logo oraz członek zespołu copywriterskiego Lorem Ipsum Team. Z sukcesami prowadzi i realizuje projekty dla dużych korporacji, międzynarodowych think-tanków oraz rozwijających się startupów.

LinkedIn

2023-02-28

Jak sztuczna inteligencja zmienia sposób działania zarządzania zasobami ludzkimi i co oznacza to dla przyszłości pracy?
  • 15:20 - 16:10
  • 50 min
  1. Czy możemy być pewni, że wykorzystanie sztucznej inteligencji w zarządzaniu zasobami ludzkimi będzie uczciwe, etyczne i zgodne z przepisami?
  2. Czy rzeczywiście inwestycja w narzędzia sztucznej inteligencji skutecznie poprawi procesy zarządzania zasobami ludzkimi?
  3. Jakie kroki powinny podjąć firmy, aby przygotować swoich pracowników na zmiany, jakie przyniesie sztuczna inteligencja na miejsce pracy?
  4. Jakie kroki firmy mogą podjąć, aby zapewnić, że sztuczna inteligencja jest wykorzystywana do uzupełniania i wspierania podejmowania decyzji przez ludzi, a nie do ich zastępowania?
  5. Jakie korzyści i zagrożenia wykorzystania sztucznej inteligencji w zarządzaniu zasobami ludzkimi można zdefiniować już dziś?
  6. Jak w takim razie będzie wyglądała współpraca człowieka ze sztuczną inteligencją?