Wiktoria Kuc
Dyrektor HR, Symfonia
Wiktoria Kuc
Dyrektor HR, Symfonia

Doświadczona HR-owiec z prawie 20-letnim doświadczeniem, prowadząca projekty dla firm z branży IT, Fin-Tech i FMCG. Jako partner biznesu pomaga firmom zmierzyć się z wyzwaniami w obszarze HR, dokładnie zrozumieć kontekst, potrzebę, oczekiwany rezultat i dopasować odpowiednie rozwiązanie. W HR najbardziej lubi meandrowanie między potrzebami firmy, a potrzebami pracowników.

2023-02-28

Jak sztuczna inteligencja zmienia sposób działania zarządzania zasobami ludzkimi i co oznacza to dla przyszłości pracy?
  • 15:20 - 16:10
  • 50 min
  1. Czy możemy być pewni, że wykorzystanie sztucznej inteligencji w zarządzaniu zasobami ludzkimi będzie uczciwe, etyczne i zgodne z przepisami?
  2. Czy rzeczywiście inwestycja w narzędzia sztucznej inteligencji skutecznie poprawi procesy zarządzania zasobami ludzkimi?
  3. Jakie kroki powinny podjąć firmy, aby przygotować swoich pracowników na zmiany, jakie przyniesie sztuczna inteligencja na miejsce pracy?
  4. Jakie kroki firmy mogą podjąć, aby zapewnić, że sztuczna inteligencja jest wykorzystywana do uzupełniania i wspierania podejmowania decyzji przez ludzi, a nie do ich zastępowania?
  5. Jakie korzyści i zagrożenia wykorzystania sztucznej inteligencji w zarządzaniu zasobami ludzkimi można zdefiniować już dziś?
  6. Jak w takim razie będzie wyglądała współpraca człowieka ze sztuczną inteligencją?